Hírek
2019. December 15. 18:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Kötet jelent meg a Muzsikál az erdő rendezvénysorozatról

A Muzsikál az erdő rendezvénysorozat 15 évére tekint vissza fotók és élménybeszámolók segítségével az a kötet, amelyet december 20-án mutatnak be Taron.
A 15 éve "Muzsikál az erdő" című könyv az élményeket felidézve szubjektív válogatást ad a rendezvénysorozatról. Az érdeklődők 86 írást olvashatnak olyan személyiségek tollából, akik fellépő művészként, erdőmérnökként, természetvédőként, támogatóként szorosan kötődnek a rendezvényhez, hozzátettek alakulásához, fejlődéséhez - közölte a Muzsikál az Erdő Alapítvány az MTI-vel.
Az első 15 év eseményeit hangulat- és eseményfotók idézik fel, de megemlékeznek azokról a személyekről is, akik fontosak voltak a rendezvénysorozat számára, de már nem lehetnek közöttünk. A kiadvány ízelítőt ad a Muzsikál az erdő alkotói pályázatairól is, beleértve a fotó-, gyermekrajz-, irodalom-, képzőművészeti és zeneszerzői pályázatokat.
A Muzsikál az Erdő Alapítvány kiadásában megjelent kötetet Szabó Lajos, a Muzsikál az erdő főszervezője és Matúz Viktória, a kötet szerkesztője mutatja be Tar község művelődési házában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!