Hírek
2018. Február 21. 07:38, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti
Kigyulladt egy lakóház Bácsalmáson, egy ember meghalt
Kigyulladt egy lakóház Bácsalmáson kedd este, egy ember a helyszínen meghalt - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Közölték: egy családi ház tetőszerkezete gyulladt ki a Bács-Kiskun megyei település Honvéd utcájában. A tűzoltók kiérkezésekor a tűz már átterjedt a ház több helyiségére, a mennyezet több helyen beomlott és a lángok veszélyeztették a szomszédos melléképületet is.
Oltás közben az épületben találtak egy embert, akinek olyan súlyos égési sérülései voltak, hogy már nem lehetett rajta segíteni és a helyszínen meghalt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
