Hírek
2021. Május 07. 08:59, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Ketten meghaltak közlekedési balesetben Celldömölknél
Ketten meghaltak, többen megsérültek egy közlekedési balesetben Celldömölk és Mersevát között csütörtök délután. A helyszínelés és a műszaki mentés befejeztével késő este feloldották az útlezárást
- közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. Azt írták: a balesetben autóbusz és személygépkocsi karambolozott, utóbbi vezetője és utasa a helyszínen meghalt, a sérülteket kórházba vitték.
Balogh Eszter, a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy az ütközéskor az autóbusz az oldalára borult, a közútra nagy mennyiségű gázolaj és hűtőfolyadék ömlött.
A MTI úgy tudja, hogy a busz 15 utasa közül 2 súlyos, 12 pedig könnyebb sérülést szenvedett.
A vaol.hu Vas megyei hírportál információja szerint a busz egy sárvári üzem járata volt, a gyár pápai és Pápa környéki dolgozóit vitte haza a délelőttös műszak után.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
