Hírek
2018. Január 16. 07:38, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Kerékpárost sodort el egy kamion a 47-es úton Algyőnél
Kerékpárost sodort el egy kamion a 47-es főúton Algyő közelében - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, a rendelkezése álló adatok alapján a baleset hétfőn valamivel 23 óra után történt a főút 214-es kilométerszelvényénél.
A Szeged felé tartó kamion eddig tisztázatlan körülmények közt sodorta el a kerékpárost. A biciklis olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy helyszínen meghalt - tudatta a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 10:00, kedd | Belföld
Leépít a Mediaworks, keddtől felfüggesztik a Bors napilap nyomtatott kiadását
2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament
Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.
2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak
Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
