Hírek
2021. Június 10. 09:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kánikula várható a jövő héten
Kánikula várható a jövő héten - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat szerdán Facebook-oldalán.
Bejegyzésükben három - Budapestre, Nyíregyházára és Győrre vonatkozó - valószínűségi előrejelzést is megosztottak. A közlés szerint ezeken jól látható, hogy vasárnap egy hidegfront éri el az országot, mögötte átmenetileg pár fokkal visszaesik a hőmérséklet.
A front elvonulását követően viszont - a jelenlegi számítások szerint - a jövő hét elejétől erősödik a nappali felmelegedés, és a hét második felében az ország nagy részén már 30 Celsius-fok felett alakul a hőmérséklet.
A jövő héten legfeljebb néhol alakulhat ki zápor, zivatar - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 16:00, szombat | Belföld
Mától lehet leadni a levélszavazatokat a kijelölt külképviseleteken
2026. Március 28. 14:00, szombat | Belföld
A Nézőpont szerint változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között
Változatlanul Orbán Viktor a legnépszerűbb a pártelnökök között, míg a DK és a Mi Hazánk elnökének népszerűsége is meghaladja a parlamentbe jutási küszöböt
2026. Március 28. 10:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon
A Tisza egyenlő az ukránbarát kormányzással Magyarországon, és az egyenlő a magyar emberek kizsebelésével, ezért erre nemet kell mondanunk
