Hírek
2021. Október 13. 09:07, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kamerát találtak egy fővárosi sportcentrum öltözőjében
Mobil minikamerát találtak a Budapesten, a XVIII. kerületi Vilmos Endre Sportcentrum egyik öltözőjében - közölte kedden a létesítmény üzemeltetője, a Városgazda 18. Kerületi Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán.
Azt írták: személyes adatokkal visszaélés alapos gyanúja miatt büntetőfeljelentést tettek.
Somody Lászlóval, a területért felelős alpolgármesterrel (Momentum) egyeztetve és a polgármester utasításának megfelelően, haladéktalanul megkezdték valamennyi kerületi sportlétesítmény átvizsgálását. A Park uszoda, a Kastélydombi uszoda, a Malév uszoda, a Sportkastély, a Gerely utcai létesítmény és a Deák Bamba Sportcentrum ezért kedden 14 órától nem fogadnak látogatókat - tették hozzá.
Közölték: a Városgazda zrt. szakemberei az éjszakai órákban is végzik majd az átvizsgálást, hogy szerda reggel 8 órától ismét minden sportlétesítményük biztonságban fogadhassa a kerületieket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 28. 16:42, vasárnap | Belföld
Július 1-től lép hatályba a 3 eurós uniós vámszabály
Július 1-jétől Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni
2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld
Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
