Hírek
2018. December 02. 16:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Kalapáccsal ütötte arcon a járókelőt
Súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a 28 éves férfi ellen a Siklósi Rendőrkapitányság.
Egy villányi férfi tett bejelentést a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába november 30-án 19 óra körül arról, hogy Beremenden, a Táncsics Mihály utcában egy férfi őt minden előzmény nélkül egy kalapáccsal arcon ütötte. A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy a 28 éves helyi férfi a szóváltásba keveredett édesapja segítségére sietett a kezében tartott kalapáccsal, amikor a bejelentőt megütötte. A bántalmazót a rendőrök elfogták, majd előállították, és kihallgatták gyanúsítottként, a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ellene súlyos testi sértés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
