Hírek
2011. Augusztus 09. 14:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Juhász nem lesz a Rangersé

Juhász Roland nem lesz a Rangers labdarúgója. A skót klub négy ajánlatot is tett az Anderlechtnek a magyar védő megvételére, a belgák azonban mindegyiket elutasították.
Az Anderlecht vezetői tavaly szóbeli ígéretet tettek az akkor szerződést hosszabbító magyar focistának, hogy egy bizonyos összegű ajánlat esetén elengedik idén nyáron. Ezt az ajánlatot a skótok megtették, a belga klubvezetők azonban nem tartották be ígéretüket.
A játékos menedzsere szerint könnyen lehet, hogy Juhász valamelyik keleti csapathoz igazol. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 01. 11:38, hétfő | Sport
Első versenyem a Kermor Motorsportnál
Formula Renault kategóriában mutatkozott be a Gokartversenyzésből, Formula 4-ből, és Túraautózásból ismert Kovács Zénó.
2025. Szeptember 01. 07:53, hétfő | Sport
Szoboszlai szabadrúgásgóljával legyőzte az Arsenalt a Liverpool
Szoboszlai Dominik szabadrúgásból szerzett góljával a Kerkez Milost is soraiban tudó, címvédő Liverpool 1-0-ra nyert a vendég Arsenal ellen az angol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának vasárnapi rangadóján.
2025. Szeptember 01. 07:48, hétfő | Sport
Holland Nagydíj - Piastri nyert, Norris kiesett
2025. Augusztus 31. 08:36, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Tóth Alex szerződést hosszabbított a Ferencvárossal
Meghosszabbította a 19 éves középpályás, Tóth Alex szerződését a labdarúgó Fizz Ligában szereplő Ferencváros.