Hírek
2018. Szeptember 08. 13:07, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay
Játszótérnél mutogatta magát egy férfi Ócsán
A Dabasi Rendőrkapitányság folytat nyomozást szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy ócsai férfi ellen.
Az 51 éves férfi szeptember 3-án 18 óra körül egy Ócsán lévő játszótér közelében szeméremsértő módon mutogatta magát.
Miután a dabasi rendőrök a cselekményt követő napon tudomást szereztek az esetről, adatgyűjtést végeztek és rövid idő alatt azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit még aznap ese ócsai otthonában elfogtak.
A férfit előállítását követően a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására, amelyet az illetékes bíróság szeptember 7-én elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
K&H ifjúsági index: a fiatalok idén átlagosan 51 ezer forintot terveznek karácsonyi ajándékokra
2025. December 14. 09:03, vasárnap | Belföld
MÁV: jön az éves ország- és vármegyebérlet december közepétől
2025. December 14. 09:01, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az ajkai az ország egyik legversenyképesebb kórháza
Az Ajkai Magyar Imre Kórház az ország egyik legversenyképesebb intézménye, amely az elmúlt négy esztendőben több mint 5 milliárd forinttal gazdagodott
2025. December 14. 09:00, vasárnap | Belföld
Mohácson tartott gyűlést a DPK
Az összefogás és a béke iránti elkötelezettségre buzdították hallgatóságukat a Digitális Polgári Körök (DPK) Mohácson rendezett háborúellenes gyűlésének felszólalói szombaton.
