Hírek
2012. Január 02. 14:06, hétfő |
Bulvár
Forrás: Story Online
Újabb titkok Zámbó Jimmy haláláról

Müller Rózsa jósnő úgy érzi, rajta keresztül akarja nyilvánosságra hozni a Király az igazságot.
A médium szerint a végzetes estén - Edit asszonyon és az énekesen kívül - egy fiatalember is a szobában tartózkodott, Hulé Éva csak később csatlakozott hozzájuk. "Jimmy csak riogatni akart a fegyverrel, nem volt szándékában elsütni azt. Ez a fiatal férfi ki akarta csavarni a revolvert a kezéből, akkor azonban elsült. (...) A ravaszon valószínűleg mindkettő ujja rajta volt" - mondta el az Új Ásznak Müller Rózsa, akinek megjelent a Király szelleme, amikor kilátogatott a temetőbe. A jósnőnek egy fényképe is van, amelyen jól látható, hogy egy szellemalak lebeg a sírja mellett. "Egyértelmű, hogy Jimmy a világ tudtára szeretné hozni, mi történt valójában, hiszen ha ez nem így lenne, akkor nekem sem jelent volna meg" - állítja a médium.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 06. 07:26, péntek | Bulvár
Ruszin-Szendi Romulusz elmondta a Szlava Ukrajini kifejezést
2025. Június 05. 07:59, csütörtök | Bulvár
Semmelweis-szobrot avattak Európa legrégebbi gyermekvédő központjában, Firenzében
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -
2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár
Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol
Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.