Hírek
2017. Szeptember 01. 17:41, péntek |
Sport
Forrás: mti
Izomszakadás miatt Szalai nem játszhat a portugálok ellen
Szalai Ádám részleges izomszakadást szenvedett csütörtökön a lettekkel szemben 3-1-re megnyert világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így vasárnap nem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban a portugálok ellen.
A magyar szövetség (MLSZ) csütörtök este, a mérkőzést követően azt közölte, hogy a Hoffenheim csatárának a hasizma sérült meg, emiatt kellett lecserélni őt a 65. percben. A futballista pénteken a Facebookon hozta nyilvánosságra a pénteki orvosi vizsgálatok eredményét, amely szerint részleges izomszakadást szenvedett.
Szalai Ádám csütörtökön 42. alkalommal öltötte magára a címeres mezt, amelyben megszerezte 14. gólját, amikor fejesével 2-0-ra alakította az állást.
A magyarok vasárnap 20.45-től a Groupama Arénában fogadják az Európa-bajnok portugálokat, amennyiben a vendégek pontot szereznek, Bernd Strock szövetségi kapitány együttesének a matematikai esélye is elszáll, hogy kijusson a 2018-as, oroszországi világbajnokságra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 07:38, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Nyíregyházi győzelmével újra élen a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 3-1-es győzelmet aratott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, ezzel ismét a tabella élére állt.
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Zalaegerszeg legyőzte a listavezető Győrt
A Zalaegerszeg 2-1-re legyőzte hazai pályán a listavezető Győrt a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának szombati játéknapján.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Sport
Ausztrál Nagydíj - Russell nyerte az idénynyitót Melbourne-ben
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.
