Hírek
2011. Június 30. 07:45, csütörtök |
Sport
Forrás: HírTV
Ismét az első 50-ben van válogatottunk
Hét helyet előrelépett a világranglistán felnőtt labdarúgó-válogatottunk.
Egervári Sándor csapata ismét az első 50-ben van: jelenleg a 45. helyen áll, ami azt jelenti, hogy a 2014-es világbajnokság selejtezőinek sorsolásakor a harmadik kalapba kerülünk. Ez szintén előrelépés az eddigiekhez képest. A világranglistát továbbra is a világ- és Európa-bajnok spanyol válogatott vezeti. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport
Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München
A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.
2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport
Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.
A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.
2026. Április 20. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Egygólos ferencvárosi vereség Győrben, bajnokesélyes az ETO
2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB II - Mezőkövesdi győzelmével nagy lépést tett a feljutás felé a Honvéd
A második helyezett Budapest Honvéd 2-1-re győzött közvetlen riválisa, a negyedik Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó NB II 26. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.
