Hírek
2021. Szeptember 04. 14:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Idén is elindul a Magyarország 365 fotópályázat
A kormány idén is elindítja a Magyarország 365 fotópályázatot, amelynek célja, hogy bemutassa Magyarország büszkeségeit, valamint lehetőséget adjon eddig nem ismert amatőr és profi fotósoknak
- mondta a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szombaton, a Facebookon közzétett videóbejegyzésében.
Dömötör Csaba kifejtette, a pályázat feltételei változatlanok: természet és táj, épített örökség és életképek kategóriák lesznek.
Az államtitkár közölte, pár napon belül bemutatkozik a zsűri is, a pályaműveket egészen október 18-ig lehet beküldeni, a további részletek pedig a fotopalyazat.magyarorszag.hu oldalon elérhetőek.
Hangsúlyozta, ez a nyár szabadabb volt, mint az előző, sokfelé lehetett mozogni az országban, ezért nagyon sok olyan kép születhetett, amelyet érdemes bemutatni.
"Olyan képek, amelyek azt bizonyítják, hogy Magyarországra ezerféle okból lehetünk büszkék" - mondta Dömötör Csaba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 09:03, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hegedűs Zsolt: két sérültet hazaengedtek a miskolci kórházból
A Mol tiszaújvárosi üzemét érintő robbanásban megsérültek közül két személyt hazaengedtek a miskolci kórházból, hárman még megfigyelés alatt állnak, az ő állapotuk stabil
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
