Városlista
2025. szeptember 15, hétfő - Enikő

Hírek

2017. Február 09. 15:53, csütörtök | Helyi
Forrás: MÁV Magyar Államvasutak Zrt. KOMMUNIKÁCIÓS IGAZGATÓSÁG

Húsz százalékos kedvezménnyel vonatozhatnak a természetjárók

Húsz százalékos kedvezménnyel vonatozhatnak a természetjárók

A MÁV-START és a GYSEV februártól 20 százalékos utazási kedvezményt biztosít a Magyar Természetjárók Szövetsége érvényes klubkártyával rendelkező tagjai részére.

A menetjegy megváltásánál a Természetjáró kártya számát feltüntetik a menetjegyen, a kedvezményes utazás a menetjegy és a Természetjáró kártya együttes felmutatásával vehető igénybe. A kedvezményes menetjegy másodosztályra érvényes. Első osztály igénybe vétele esetén a kocsiosztály-különbözeti díjat, IC, gyors- és sebes-vonatok esetében a felárat meg kell fizetni.

A természetjáró kedvezményes árú menetjegy megváltható valamennyi pénztárban, a vonatok fedélzeten a jegyvizsgálónál (ha nincs vagy zárva van az adottállomáson a pénztár), új típusú jegykiadó automatából, továbbá interneten, kioszkból történő átvétel esetén. A kedvezményes jegy otthon nyomtatott formában nem vásárolható.

ATermészetjáró kártyáról és a Magyar Természetjáró Szövetségről a www.termeszetjarokartya.hu weboldalon tudhat meg további információkat.


Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi

Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei

A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.

2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi

Vida Beni ismét gokartban!

Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek

A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon

Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik