Hírek
2013. Május 27. 07:01, hétfő |
Belföld
Forrás: technika.us
HTC Desire 600 - júniustól kapható a dupla SIM-es újdonság

Május 23-án mutatkozott be, hamarosan pedig már a forgalmazása is megkezdődik a tajvani HTC új dupla SIM-es okostelefonjának, mely a HTC Desire 600 nevet viseli.
A HTC One-ét megközelítő fejlettséggel, de megfizethetőbb áron érkezik hamarosan a boltokba a HTC Desire 600 okostelefon. Nézzük, mit kapunk, ha ezt a készüléket választjuk:
- négymagos, 1.2GHz-es Qualcomm Snapdragon 200 processzor
- 1GB RAM
- 8GB belső memória
- Android 4.1 Jelly Bean operációs rendszer (HTC Sense felhasználói interfésszel)
- 4.5 colos Super LCD2 érintőkijelző 960×540 pixeles felbontással
- két SIM-kártya támogatás
- 8 megapixeles, LED-vakus hátsó kamera
- 1.6 megapixeles elülső kamera
- HTC BoomSound hangtechnika sztereó előlapi hangszórókkal
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- NFC
- Bluetooth 4.0
- GPS
- 3.5 mm-es fülhallgató csatlakozó
- gyorsulás-, környezeti fény- és tájolásérzékelő
- 1860mAh lítium-polimer akkumulátor.
A HTC Desire 600 okostelefon debütálása júniusban várható, elsőként pedig Oroszországban, Ukrajnában és a Közel-Keleten lesz kapható. A készülék ára egyelőre nem ismert.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld
Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el
Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.
2025. Július 19. 07:49, szombat | Belföld
Kósa Lajos bejelentette, hogy megvan a nemzet aranya
Megvan a nemzet aranytartaléka, a 94,7 tonnát biztonsággal őrzi Dél-Pesten a Magyar Nemzeti Bank
2025. Július 18. 07:48, péntek | Belföld
Lengyel külügyi szóvivő: a Marcin Romanowskinak nyújtott menedékjog miatt rendelték haza a budapesti nagykövetet
A budapesti lengyel nagykövetet Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyi miniszterhelyettesnek Magyarországon nyújtott menedékjog miatt rendelték véglegesen haza
2025. Július 18. 07:46, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: kitiltottak három ukrán vezetőt Magyarországról
A kormány kitiltotta azt a három, a kényszerszorozásokért felelős ukrajnai tisztségviselőt Magyarország területéről, akiknek szankciós listára helyezését előző nap kezdeményezte az Európai Uniónál