Városlista
2026. január 17, szombat - Antal

Hírek

2018. Szeptember 07. 12:58, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Hivatali vesztegetés elfogadásával gyanúsítanak egy NAV-osztályvezetőt

Hivatali vesztegetés elfogadásával gyanúsítanak egy NAV-osztályvezetőt

Hivatali vesztegetés elfogadása és más bűncselekmények miatt öt embert őrizetbe vettek, az egyik gyanúsított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal osztályvezetője

- közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) főügyésze pénteken az MTI-vel. Keresztes Imre közleményében azt írta, hogy a hivatali vesztegetés elfogadásának - vezető beosztású személy által elkövetett - bűntette és más bűncselekmény miatt indult nyomozásban a KNYF ügyészei a NAV bűnügyi főigazgatóságával szorosan együttműködve öt embert hallgattak ki gyanúsítottként csütörtökön. Egyikük a NAV közép-magyarországi bűnügyi igazgatóságának osztályvezetője.

A főügyész közölte azt is, hogy a gyanúsítottakat kényszerítőeszközök alkalmazása nélkül állították elő, valamennyien szabadlábon védekeznek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld

Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege

A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.