Városlista
2026. január 25, vasárnap - Pál

Hírek

2024. November 18. 07:46, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Hidegfront érkezik

Hidegfront érkezik

Hétfőn hidegfront érinti Magyarországot, ennek következtében az ország északi részén többfelé megélénkül, megerősödik a nyugatias szél.

Változóan felhős-napos időben lesz részünk, a köd a déli megyékben tartósan megmaradhat.
Hétfőn a rétegfelhőzet és a köd ismét terjeszkedni fog. Emellett az északi, északnyugati tájak fölé szakadozott frontális felhősáv is érkezik, arrafelé hajnalban a látási viszonyok már javulásnak indulhatnak – írja a HungaroMet.

A ködös tájakon szitálás, ónos szitálás előfordulhat. A szél inkább csak a hegyekben élénkül meg. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 3 és 2 fok között alakul, napközben 6 és 11 fok közé csúszhat fel a hőmérő higanyszála.

A látási viszonyok hétfő napközben várhatóan mindenhol javulnak, majd késő délutántól ismét nagy területen kezdődhet tartós, sűrű köd képződése, elsősorban az ország déli felében.

Tartós, sűrű köd miatt elsőfokú, citromsárga figyelmeztetést adtak ki Baranya, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád, Somogy, Tolna, Vas és Zala vármegyékre.

Címkék: időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson

Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország

2026. Január 25. 08:36, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a nemzeti petícióban három dologra lehet nemet mondani

A 2026-os választásnak az egyik tétje, hogy Magyarországot ebbe a pénzügyi adósrabszolgaságba engedjük-e, vagy pedig nemet mondunk és ellenállunk.

2026. Január 25. 08:30, vasárnap | Belföld

A Tisza új külügyi vezetője: Magyarország a Nyugathoz tartozik, és vége lesz a kompország státuszunknak

Magyar Péter YouTube-csatornáján beszélt minderről Orbán Anita, akit nemrég jelentettek be a Tisza Párt új külügyi vezetőjeként.