Hírek
2012. Március 04. 07:13, vasárnap |
				Belföld				
Forrás: mno.hu / Automobil
				
				Hibrid sportkupét mutat be a Hyundai
 
				Kupétanulmányt mutat be Genfben a Hyundai, az i-oniq konnektoros hibrid hajtásláncot kapott.
Az első pillantásra a Nissan 370Z-re kísértetiesen hasonlító kupétanulmányt mutat be a Hyundai a Genfi Autószalonon. A 4,4 méter hosszú újdonság az i-oniq nevet kapta, egyes megoldásai a jövő Hyundai-eiről köszönnek majd vissza.
A jelenlegi trendeknek megfelelően a hajtáslánc hibrid, a lítium-ion akkumulátorral táplált, 109 lóerős villanymotor mellé egy háromhengeres, egyliteres blokkot építettek, amely az akkumulátor lemerülése után generátorként üzemel.
Tisztán elektromos üzemmódban az i-oniq 120 kilométert képes megtenni, a kis benzinmotor segítségével a hatótávolság 700 kilométerre nő.
Automobil / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
