Hírek
2016. Április 20. 07:48, szerda |
Külföld
Forrás: mti
Hatvanmillió dolláros csalással vádolnak egy gyémántkereskedőt Izraelben
Hatvanmillió dolláros (közel tizenhat és fél milliárd forintos) csalással vádolnak Izraelben egy gyémántkereskedőt - jelentette a helyi közszolgálati rádió szerdán.
A tel-avivi gyémánttőzsdén is hatalmas vihart kavart Hanan Abramovics ügye, aki több tízmillió dollár értékben szedett be pénzeket megígért, de soha át nem adott gyémántokért, illetve nem fizetett a rábízott drágakövekért.
Az üzletembert a tel-avivi körzeti rendőrség csalásokkal foglalkozó nyomozói hallgatják ki, miután kereskedőpartnerei több találkozón sem jutottak vele dűlőre, és feljelentették.
A gyémántipar izraeli fellegvárában több cég összeomlásától tartanak az ügy nyomán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Január 16. 08:10, csütörtök | Külföld
Ukrajnai háború - Kölcsönös engedményeket tart szükségesnek a háború megállítása érdekében Donald Trump külügyminiszter-jelöltj
Kölcsönös engedményeket tart szükségesnek az ukrajnai háború megállítása érdekében Donald Trump megválasztott amerikai elnök külügyminiszter-jelöltje, Marco Rubio.
2025. Január 16. 08:07, csütörtök | Külföld
Izraelben bejelentették az Izrael és a Hamász közötti tűzszünetet és a túszalkut
2025. Január 14. 07:23, kedd | Külföld
Ukrán különleges erők: újabb észak-koreai katonákat likvidáltak Kurszk megyében
Az ukrán fegyveres erők különleges műveleti erőinek (SZSZO) katonái visszaverték az észak-koreai csapatok támadását az oroszországi kurszki régióban, és megölték 17 katonájukat - közölte hétfőn az SZSZO sajtószolgálata.
2025. Január 14. 07:21, kedd | Külföld
Orosz védelmi tárca: Kijev dróntámadást kísérelt meg a Török Áramlat ellen
Dróntámadást kísérelt meg Ukrajna a Török Áramlat gázvezeték egyik kompresszorállomása ellen Anapa közelében, hogy megszakítsa az Európába irányuló gázszállítást - közölte a hétfőn az orosz védelmi minisztérium.