Hírek
2013. Július 22. 11:07, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Három autó ütközött Alsónémedi és Gyál között

Életveszélyesen megsérült egy férfi az Alsónémedit Gyállal összekötő úton, ahol három autó összeütközött hétfő reggel. A baleset következtében az utat lezárták.
Beluzsárné Belicza Andrea, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta, hogy a három autó ismeretlen körülmények között, reggel 9 óra körül karambolozott a 4602-es úton, a balesetben egy ember megsérült.
A dabasi rendőrök teljes útzár mellett megkezdték a helyszínelést – tette hozzá a szóvivő. Közölte, az érintett útszakaszon terelésre nincs lehetőség, ezért a rendőrség az arra közlekedők türelmét kéri, illetve javasolja: aki teheti, forduljon vissza a környékről.
Valics Dezső, a mentők sajtóügyeletesének tájékoztatása szerint a karambol helyszínéről egy 30 év körüli férfit súlyos, életveszélyes sérülésekkel, mentőhelikopterrel szállítottak kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.
2025. Június 04. 07:03, szerda | Belföld
Kapu Tibor várhatóan június 10-én indul a Nemzetközi Űrállomásra
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.