Hírek
2019. Augusztus 22. 16:18, csütörtök |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Hamis volt az alvázszám és a motorszám is

A magyar rendőrök egy ukrán honosságú járművet foglaltak le Csanádpalotán. Egyedi azonosító jellel visszaélés miatt indult eljárás.
Egy ukrán férfi jelentkezett kilépésre 2019. augusztus 21-én 18 órakor egy ukrán honosságú személyautó vezetőjeként a Csanádpalota Autópálya-határátkelőhelyen. Az ellenőrzés megállapította, hogy a Toyota RAV4 típusú gépkocsi alvázszámát és motorszámát meghamisították.
A Makói Rendőrkapitányságon egyedi azonosító jellel visszaélés gyanúja miatt indult eljárás.
A nyomozók a csaknem 14 millió forint értékű terepjárót lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 15. 07:34, kedd | Belföld
Duna House: márciusban az árak már fékezték a keresletet az ingatlanpiacon
Márciusban az árak már fékezték a keresletet az ingatlanpiacon - közölte a Duna House hétfőn az MTI-vel.
2025. Április 15. 07:33, kedd | Belföld
Szallas.hu: a hazai vendégek többnyire 1-2 éjszakás foglalással utaztak belföldön az első negyedévben
Hosszú hétvége híján főként rövid, 1-2 éjszakás belföldi utazásokat választottak a hazai vendégek az év első három hónapjában - derül ki a Szallas.hu friss adataiból.
2025. Április 15. 07:31, kedd | Bulvár
Elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas író
Nyolcvankilenc éves korában elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas perui-spanyol író.