Hírek
2022. Január 11. 10:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/pixabay
Hamis védettségi igazolvánnyal próbált külföldre utazni egy magyar férfi
Isztambulba szeretett volna utazni, de előkerült a hamis igazolvány.
A Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren vasárnap 16 óra 12 perckor a NAV munkatársai ellenőrzés alá vontak egy 31 éves győri lakost, aki Isztambulba szeretett volna utazni.
A férfi csomagjainak átvizsgálása során előkerült egy, a nevére kiállított magyar védettségi igazolvány, amiről hamar kiderült, hogy hamis – közölte a rendőrség.
A férfit a NAV munkatársai előállították. Ellene a Repülőtéri Rendőri Igazgatóság (RRI) közokirat-hamisítás bűntett megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
