Hírek
2017. Január 12. 07:49, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Halott csecsemőt találtak Érden
Halott csecsemőt találtak szerdán Érden, a rendőrök megkezdték a helyszíni szemlét és a halottszemlét.
A police.hu szerda késő este közölte, állampolgári bejelentés alapján jelentek meg a Pest megyei nyomozók az esti órákban egy érdi családi háznál, ahol egy csecsemőholttestet találtak.
A haláleset körülményeit vizsgálják.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat
Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.
2026. Május 10. 11:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: Magyar Péter első miniszterelnöki megszólalása komoly kétséget ébresztett
2026. Május 10. 08:29, vasárnap | Belföld
Forsthoffer Ágnes: új korszakot kezdünk a magyar parlamentáris demokrácia történetében
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
