Hírek
2023. Február 28. 07:54, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Orbán Viktor: a hatóságoknak az összes gyermekpornográf esetet fel kell deríteniük

A kormány világos utasításokat adott a magyar hatóságoknak az összes gyermekpornográf eset felderítésére - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn, az Országgyűlés előtt elmondott napirend előtti felszólalásában.
A kormányfő felhívta a figyelmet arra, hogy erőteljesen nő a gyermekpornográf esetek száma, ami azt mutatja, hogy a genderpropagandát nem szabad félvállról venni - tette hozzá.
Kijelentette: "elvárjuk, én magam is elvárom a tankerületi vezetőktől és az iskolaigazgatóktól, hogy minden ilyen esetnek azonnal legyen következménye".
Emlékeztetett: tavaly 3,7 millió magyar ember mondott nemet a genderpropagandára. "Ha az egész világ meg is bolondul, ha Brüsszel mentegeti is a menthetetlent, Magyarország akkor is maradjon normális, olyan sziget Európában, ahol a családok biztonságban küldhetik el gyermekeiket az iskolába".
A miniszterelnök az Országgyűlés valamennyi frakcióját együttműködésre kérte a gyermekek védelmében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól