Hírek
2025. Február 04. 07:46, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Férfi kézilabda NB I - Autóbalesetben elhunyt a Gyöngyös fiatal kapusa
Autóbalesetben hétfőn elhunyt Pánczél Kevin, a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Gyöngyös kapusa.
A klubja közleményben emlékeztetett rá, hogy a húszéves Pánczél 2013-tól kézilabdázott az egyesület színeiben, az U20-as csapat mellett a felnőtt keretben is egyre nagyobb szerephez jutott.
A Gyöngyösi Kézilabda Klub osztozik a hozzátartozók gyászában. Pánczél Kevinre csapattársai ma délután gyertyagyújtással emlékeznek a Dr. Fejes András Sportcsarnok bejáratánál, ahol bárki kifejezheti részvétét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 08:09, szombat | Sport
Premier League - Szoboszlai meghosszabbította szerződését a Liverpoollal
Szoboszlai Dominik meghosszabbította szerződését az angol labdarúgó-bajnokságban legutóbb ötödik helyezett Liverpool FC-vel.
2026. Július 17. 07:25, péntek | Sport
El-selejtező - A Ferencváros hazai pályán is legyőzte a Vojvodinát
2026. Július 16. 07:22, csütörtök | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína a hajrában fordított az angolok ellen, és a döntőbe jutott
A címvédő argentin válogatott hátrányba került a második félidő elején, végül azonban 2-1-re legyőzte az angol csapatot szerdán a labdarúgó-világbajnokság atlantai elődöntőjében.
2026. Július 15. 15:00, szerda | Sport
A következő szezonban is az M4 Sport közvetíti a magyar labdarúgás legfontosabb mérkőzéseit
A következő, 2026-2027-es szezonban is az M4 Sport közvetíti a magyar labdarúgás legfontosabb mérkőzéseit - tájékoztatta az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedden az MTI-t.
