Városlista
2026. július 21, kedd - Dániel

Hírek

2012. Szeptember 16. 05:00, vasárnap | Kék hírek
Forrás: MTI

Fénymásolt pénzzel fizettek diákok az iskolai büfében

Fénymásolt pénzzel fizettek diákok az iskolai büfében

Egy ezer és egy ötszáz forintost fénymásolt le két általános iskolás fiú a Komárom-Esztergom megyei Ácson, majd rávették két társukat, hogy azzal fizessenek az iskolabüfében - írta a kemma.hu szombaton.

A portál beszámolója szerint az egyik fiú édesanyja pénztárcájából vett ki egy 500 és egy 1000 forintos bankjegyet, társával mindkettőt fénymásolta, és összegyűrte, hogy valódibbnak tűnjön. Ezután megkérték két iskolatársukat, hogy vásároljanak vele az iskolai büfében.
A büfés előbb elfogadta az álbankókat, majd miután rájött, hogy azok fénymásoltak, értesítette az iskola igazgatóját. Az igazgató behívatta az iskolába a négy gyermek szüleit, illetve értesítette a körzeti megbízottat, aki megállapította a hamisítás tényét.
A négy gyerek ellen nem indul eljárás, mivel még egyikük sem töltötte be a 14. életévét.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek

Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó

Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.

2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek

Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt

Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek

Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban

A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak