Városlista
2025. március 14, péntek - Matild

Hírek

2022. December 02. 08:25, péntek | PR
Forrás: (x)

Felrobbantotta a TikTokot a VALMAR duó

Felrobbantotta a TikTokot a VALMAR duó

A nemrégiben megjelent, Színvak című VALMAR-sláger egyik napról a másikra berobbant a köztudatba, alig 5 nap leforgása alatt 1 milliós nézettséget ért el a legnépszerűbb videómegosztó portálon.

Jelenleg is a második legfelkapottabb zeneszám, 4,7 milliós megtekintéssel emellett a #stabiloszinesszavak challenge közel 900 ezer embert ért el, és 600 videót töltöttek fel a felhasználók.A VALMAR duó és a STABILO október közepén hívta játékra a tiktokereket, akiknek az volt a feladatuk, hogy kedvenc színeik kiválasztása után új, kreatív megnevezést adjanak a színeknek, vagy akár egy rapszöveget is írhattak arról a Színvak című szám zenei alapjára felmondva. A verseny nemrégiben lezárult, a zsűri és az énekesek által kiválasztott nyertesek találkozhattak Marics Petivel.

„Eszméletlen jó érzéssel tölt el, hogy ennyi embert megmozgatott az új dalunk, és szinte felrobbantottuk a TikTokot. A nyertes rajongókkal is menő volt találkozni, ők is csapatták az új dalunkra” – mondta Marics Peti, a VALMAR énekese.


A nyertesek izgatottan várták már a találkozót, és sok dicséretet kaptak követőiktől is a TikTokon.

„A fiatalok ingerküszöbét egyre nehezebb feladat átütni, főleg, ha azt digitális platformokon szeretnénk elérni. Ők sokkal jobban tudják, melyek az aktuálisan menő trendek, melyik applikáció az, amelyik éppen tarol az ő korosztályukban. Emiatt tölt el nagy örömmel, hogy a STABILO-val és a VALMAR-ral közösen egy olyan aktivitást hoztunk létre, amellyel pár nap alatt több millió emberhez tudtunk szólni” – mondta el Hidvégi Krisztina, a kampányt lebonyolító Lounge Group médiaigazgatója.

Fotók, videó: Lounge Group

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 13. 10:08, csütörtök | PR

Zsebre tehetik a bankot a fiatalok

a mobiltelefont már nemcsak fizetésre használhatják

2025. Március 12. 09:17, szerda | PR

Hitelezés: jobb már most felkészülni a cégeknek a júliustól életbe lépő változásokra

fenntarthatósági kérdésekre kell válaszolnia a magyar cégeknek

2025. Február 25. 14:56, kedd | PR

Többszázezres számlák helyett biztonságos megoldás

érdemes megnézni a lakásbiztosítást és probléma esetén megfelelő szakembert kérni

2025. Február 22. 12:12, szombat | PR

Egyre idősebbek a magyarországi autók, a múlt évben az átlagéletkor már elérte a 16 évet.

Ezzel összhangban van a K&H biztos jövő felmérés eredménye is, amely szerint az autóval rendelkező középkorúak esetében a 15 évnél idősebb autók aránya 56 százalékra nőtt a korábbi 44 százalékról.