Városlista
2025. szeptember 4, csütörtök - Rozália

Hírek

2022. Március 31. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Fegyvert fogott egy nőre egy férfi a pápai buszpályaudvaron

Fegyvert fogott egy nőre egy férfi a pápai buszpályaudvaron

A helyszínen elfogták a rendőrök azt a férfit, aki hétfőn a pápai autóbusz-pályaudvaron fegyvert fogott egy nőre - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.

A közlemény szerint a 43 éves helyi férfi hétfő délután vitatkozott össze a nővel a pápai autóbusz-pályaudvaron. Az elkövető a szóváltás hevében kabátjából elővett egy fegyvert, amit a nő homlokához tartott, majd eltett.

A helyszínre érkező rendőrök még a pályaudvaron, az egyik autóbuszban igazoltatták a férfit, akit elfogtak, előállítottak, majd garázdaság miatt kihallgattak - tették hozzá.

A rendőrség jelezte: az elkövetőtől lefoglalták a gáz- és riasztófegyvert, amelyről elismerte, hogy ő vásárolta, és azt engedély nélkül viselte.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -

2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld

Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport

A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.

2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld

Változékony idő várható szeptember első hetében