Hírek
2012. Január 16. 13:37, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Eltört a magyar versenyző csigolyája
Csigolyatörése miatt nem indulhat el a február 10-én kezdődő oslói hódeszka-világbajnokságon Gyarmati Anna, Magyarország legjobb női versenyzője.
A honi sportági szövetség hétfői tájékoztatása szerint a 19 éves junior világbajnok a svájci Világkupán rosszul ért földet, sérülése pedig olyan súlyosnak bizonyult, hogy emiatt hosszabb pihenőre kényszerül.
„Sajnos deréktájt eltörött egy csigolyám, így hazaszállítottak – idézte a magyar szövetség közleménye Gyarmatit. – Azóta úszom, pihenek, és sokat sétálok, tehát követem az orvos utasítását, hogy mielőbb meggyógyuljak.”
Az Ausztriában tréningező fiatal sportoló esélyesként utazott volna az oslói vb-re, orvosa azonban azt mondta, hat-hét hétig biztosan nem állhat újra deszkára. „Ahogy jobban leszek, rögtön megyek vissza Ausztriába, hogy még az idényben csúszhassak” – tette hozzá Gyarmati.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
2025. November 25. 17:29, kedd | Sport
Irány Bahrain
Körkérdés gokartpilótákhoz a 2025-ös RMCGF előtt
2025. November 23. 16:46, vasárnap | Sport
Kronome Ákos: Nehéz és trükkös körülmények a Zemplén Ralin
Villáminterjú Ákossal a túlélő túrának is beillő rali után:
2025. November 23. 09:36, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Történelmi nyíregyházi siker a Ferencváros ellen
A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Groupama Arénában a bajnok Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén, s története során először győzte le a fővárosban a zöld-fehéreket.
