Hírek
2022. Április 20. 15:09, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elkapták a húsboltot kirabló nőt

A kitartó nyomozás meghozta az eredményét, az 52 éves nő beismerte a húsbolt kirablását.
Az ügy adatai alapján az akkor még ismeretlen tettes 2020. november 11-én 18 órakor – pontosan az üzlet zárásakor – bement egy kaposvári húsboltba, és egy lőfegyverre megtévesztésig hasonló eszközt az eladónak szegezve a bevételt követelte. Az alkalmazott a fenyegetés hatására átadta a kasszában lévő pénzt, a támadó pedig elmenekült helyszínről – közölte a rendőrség.
Az ismeretlen nő felkutatására és elfogására nyomozócsoport alakult, amelynek tagjai intenzív felderítőmunka eredményeként több mint két év után azonosították a rablót.
A feltételezett elkövetőt a nyomozók kedden otthonában elfogták, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, és fegyveresen elkövetett rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták. Vallomása során az 52 éves nő a bűncselekmény megtervezésétől a végrehajtáson át mindenre kiterjedő, beismerő vallomást tett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.
2025. Június 05. 07:55, csütörtök | Belföld
Hőség - Másodfokú hőségriasztás lépett életbe
Életbe lépett csütörtökön 0 órakor az országos tisztifőorvos által az ország egész területére kiadott másodfokú hőségriasztás, amely vasárnap éjfélig tart.
2025. Június 05. 07:53, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: nem kifelé tartunk a háborúból, hanem befelé
A háború egyelőre nem a béke irányába halad, sőt az elmúlt héten történtek csökkentik a valószínűségét a gyors békének - jelentette ki Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a szerdai kormányülést követő Kormányin
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.