Hírek
2019. Március 12. 15:12, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elítélték a férfit, aki megerőszakolta volt feleségét
Nem jogerősen három év tíz hónap fegyházbüntetésre ítélt a Veszprémi Járásbíróság egy férfit, aki megerőszakolta volt feleségét - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség kedden az MTI-vel.
Azt írták: a Veszprémi Járási Ügyészség szexuális erőszak bűntette miatt az elkövetéstől számított két héten belül bíróság elé állított egy 35 éves férfit, aki február közepén az egyik Veszprém-környéki településen volt feleségére támadt, fenyegette, bántalmazta és a nő akarata ellenére közösült vele.
A főügyészség tájékoztatása szerint a tettest a Veszprémi Járásbíróság három év tíz hónap fegyházra ítélte. A döntés ellen az ügyész hosszabb tartamú szabadságvesztés kiszabása miatt, a vádlott és védője pedig enyhítésért fellebbezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
