Hírek
2022. Augusztus 07. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Elfogtak egy fegyveres rablót Nagykőrösön
Elfogtak egy fegyveres rablással gyanúsított férfit, aki szerda éjszaka kisfia játékpisztolyával rabolt ki egy járókelőt Nagykőrösön - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
A közlemény szerint egy 28 éves férfi pénzváltás ürügyén szólított le egy 18 éves fiút, elvette a táskáját, egy darabig üldözte is, majd feladta és hazament, az áldozat nem sérült meg.
A rendőrség nyolc óra alatt azonosította, otthonában elfogta, majd őrizetbe vette a 28 éves férfit, aki beismerő vallomást tett, elmondása szerint ittas állapotban rabolta ki áldozatát.
A rendőrség közölte, a férfi ellen több eljárás is folyamatban van garázdaság és vagyon elleni bűncselekmények miatt. Hozzátették, a most elkövetett támadás fegyveres rablásnak minősül, függetlenül attól, hogy azt játékfegyverrel követték el.
A közlés szerint a bíróság pénteken elrendelte a férfi letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
