Városlista
2026. június 25, csütörtök - Vilmos

Hírek

2015. December 26. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Egyre inkább teltházzal működnek karácsonykor a szállodák

Egyre inkább teltházzal működnek karácsonykor a szállodák

Miközben a fővárosból sokan vidékre mennek, a budapesti szállodák is telt házzal működnek karácsonykor - mondta Niklai Ákos, a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének elnöke az M1 aktuális csatorna műsorában pénteken.

A szakember szerint főleg franciák, németek, britek és osztrákok keresik fel ilyenkor a magyar fővárost. A műsorban elhangzott, hogy egyre többen töltik szállodákban a karácsonyi ünnepeket, így rendszeresen teltházzal működnek a vidéki vendéglátóhelyek, ahol a szállodák külön karácsonyi programokkal, például betlehemezéssel, gyertyafényes vacsorával, pezsgős reggelivel készülnek.

Címkék: hotel, karácsony, szálloda

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld

Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.

2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld

Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik

A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.

2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld

Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére