Hírek
2018. Szeptember 25. 15:49, kedd |
Helyi
Forrás: Arany-Tóth Attila közönségkapcsolati munkatárs Emlékpont
Egy megoldatlan rejtély… Családi detektívjáték a múzeumban
A Férfiak a múltból – Tárgyak, sorsok, történetek című időszaki kiállításunk finisszázsaként detektívjátékra várjuk a családokat, a fiatalokat és az időseket a Tornyai János Múzeumban.
Időpont: szeptember 29-én délután 14 és 17 óra között
A földszinti kiállítótér erre a délutánra egy fiktív bűntény helyszínévé válik, melyben nyomozóként próbálhatják ki magukat a résztvevők. Szövevényes nyomok és vallomások alapján kell kibogozni az eset részleteit és megválaszolni a legfőbb kérdést, ki volt a tettes? Ezen a délutánon a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság munkatársainak segítségével lehetőség nyílik a nyomrögzítési technikák izgalmas világának megismerésére is.

Felnőttek a kiállításra váltott belépőjeggyel vehetnek részt a játékban, gyermekek számára (18 éves korig) ingyenes a belépés és a játék.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 08. 08:31, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a 246. fővárosi rangadót
A címvédő Ferencváros 3-0-ra legyőzte hazai pályán az Újpestet a labdarúgó Fizz Liga 21. fordulójának szombat esti rangadóján.
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
