Hírek
2013. Július 04. 12:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Egy héttel elhalasztják a 31. Balaton-átúszást

A várható kedvezőtlen időjárási körülmények miatt nem rendezik meg szombaton a 31. Balaton-átúszást, melyet a jövő szombatra halasztottak.
A szervezők csütörtöki tájékoztatása szerint a siófoki obszervatórium meteorológusainak szakmai előrejelzése szerint Révfülöp és Balatonboglár térségében szombaton és vasárnap is "záporra, zivatarra hajló idő várható, erős, 35-45 km/órás széllel".
A szervezőbizottság a Balatoni Vízirendészet vezetésének egyetértésével döntött a halasztás mellett. Így az új időpont július 13-a.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.