Hírek
2019. December 16. 16:34, hétfő |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Dohányboltrabló őrizetben

Huszonnégy órán belül azonosították, majd elfogták a rendőrök azt a férfit, aki egy dohányboltot rabolt ki a hétvégén Szegeden. A 41 éves férfit őrizetbe vették.
A feltételezett elkövető 2019. december 15-én 14 óra 19 perckor ment be az üzletbe, majd miután két doboz cigarettát kért, egy késsel a kezében megfenyegette az eladót és a bevételt követelte tőle. A sértett ekkor megnyomta a hangos pánikriasztás gombot, amitől az elkövető megijedt és elhagyta a helyszínt. Az eset során senki nem sérült meg.
A Szegedi Rendőrkapitányság és a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói rövid időn belül megállapították a feltételezett elkövető kilétét, akit elfogtak és őrizetbe vettek.
Ellene felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld
Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Sport
Kl-selejtező - Közel volt a bravúrhoz, de búcsúzott a Paks
A kupagyőztes Paks csütörtökön a hazai visszavágón ugyan 2-1-re legyőzte az ukrán Polisszja Zsitomirt a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének harmadik fordulójában, de 4-2-es összesítéssel így is kiesett a sorozatból.
2025. Augusztus 15. 08:01, péntek | Életmód
Az állattartóknak kiemelt felelősségük van a hőségriadó idején
Az állattartóknak kiemelt felelősségük van a hőségriadó idején, a magas hőmérséklet kockázatot jelenthet a háziállatokra és a vadon élő állatokra egyaránt.