Hírek
2020. Május 13. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Csalás miatt több civil alkalmazottját is elbocsátotta a rendőrség

A rendőrség több civil alkalmazottja fénymásolt étkezési jegyeket használt, ezért négyük munkaviszonyát megszüntették - közölte a Készenléti Rendőrség kedden a police.hu honlapon.
A közlemény szerint a Készenléti Rendőrség belső vizsgálata derített fényt arra, hogy több civil alkalmazott - munkavállaló és rendvédelmi igazgatási alkalmazott - március 27-én fénymásolt étkezési jegyeket használt fel.
A kilenc érintettet az eljárásban meghallgatták, négyük munkaviszonyát a Készenléti Rendőrség parancsnoka megszüntette, öt ember ellen fegyelmi eljárás indult.
Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság csalás gyanúja miatt nyomoz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.
2025. Június 03. 07:39, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hazánk aktívan részt vesz a NATO keleti szárnyának megerősítésében
2025. Június 03. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból
Most ért véget a Védelmi Tanács ülése, amit azért hívtunk össze, mert újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait
Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.