Városlista
2025. június 4, szerda - Bulcsú

Hírek

2015. Június 09. 15:42, kedd | Helyi sport
Forrás: Máté Gergő

Bratislava Open

Bratislava Open

Május 6-án került megrendezésre Szlovákiában a Koreai Nagykövetség által támogatott Bratislava Open-t.

14 ország 62 csapata között a Máté Taekwondo, Máté Zsolt Mester vezetésével három fővel képviseltette magát.

0

Berei Béla -57 kg-os kadet korcsoportban nevezett, de sajnos a nevezése előtti 6 fős mezőny a verseny napjára egy ellenfélre olvadt. Az osztrák fiút Béla nagy fölénnyel legyőzte, és ezzel a versenyt is megnyerte.

Dezső Ábel az ifjúsági -73 kg-ban az első meccsén egy, a későbbi ezüstérmes litván versenyzővel találkozott. Nagyon szoros meccsen 5-7 re vesztett, de nagyon jól küzdött, a fekete öves litván nagyon megszenvedett a győzelemért, úgy hogy Ábel többször vezetett a meccs közben.

Grexák Csaba a kadet -49 kg-ban az első meccsén egy rutinos szlovák fiúval találkozott, aki a most újra versenyezni kezdő Csabát nagy fölénnyel győzte le.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 04. 07:15, szerda | Külföld

SZBU: az ukrán erők felrobbantották a Krími híd tartóoszlopait

Az ukrán erők víz alatti robbanószerkezetekkel felrobbantották kedden a Krími híd tartóoszlopait - közölte az Ukrán Biztonsági Szolgálat (SZBU).

2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár

Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra

A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -

2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár

Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol

Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.