Hírek
2012. Április 19. 14:21, csütörtök |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Bolt 9.4-et futna 100 méteren az olimpián
Saját világrekordjait akarja megjavítani a londoni nyári olimpián Usain Bolt, a 100 és 200 méteres síkfutás címvédője.
A jamaicai atléta a BBC-nek adott interjújában azt mondta, 100 méteren 9.4, 200-on pedig 19 mp a célja. Bolt a 2009-es berlini világbajnokságon állította fel a jelenlegi csúcsokat: a klasszikus sprinttávon 9.58, 200-on pedig 19.19 mp-et futott.
„Mindenki rekordokat akar látni tőlem, én pedig keményen dolgozom azért, hogy sikerüljön javítani a csúcsokon” – fogalmazott a 25 éves vágtázó, s hozzátette, ha mindkét távon meg tudná védeni olimpiai bajnoki címét, akkor minden bizonnyal élő legendává válna.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Zalaegerszeg legyőzte a listavezető Győrt
A Zalaegerszeg 2-1-re legyőzte hazai pályán a listavezető Győrt a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának szombati játéknapján.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Sport
Ausztrál Nagydíj - Russell nyerte az idénynyitót Melbourne-ben
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.
2026. Március 06. 17:00, péntek | Sport
Forma-1 - A hétvégi Ausztrál Nagydíjon ugrik először a mezőny az ismeretlenbe
2026. Március 06. 16:00, péntek | Sport
Premier League - Szoboszlaié lehet február legszebb gólja
Szoboszlai Dominiknak a Manchester City elleni szabadrúgásgólja is jelölt február legszebb találatára az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapján.
