Hírek
2019. Április 09. 15:19, kedd |
Helyi
Forrás: Arany-Tóth Attila közönségkapcsolati munkatárs Emlékpont
Beszélgetés a holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapján
Beszélgetés a holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapján a Magyar Tragédia 1944 Kiállítóhelyen 2019. április 16-án 13.30 órától
Vendégünk Dr. Róna Tamás főrabbi, az Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem (ORZSE) Szentírás és Talmudtudomány Tanszékének megbízott vezetője, a nemrég megjelent A magyarországi zsidóság története című könyv szerkesztője.
Az előadóval Árva László, a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége hódmezővásárhelyi elnöke beszélget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 06. 16:00, hétfő | Belföld
Magyar fejlesztés javíthatja az állatjólétet és a hatékonyságot a tejtermelő gazdaságokban
Magyar fejlesztésű, mesterséges intelligenciával támogatott szolgáltatás javíthatja az állatjólétet és a működtetés hatékonyságát a tejtermelő gazdaságokban – közölte az MTI-vel az Adutrade Farm Kft.
2026. Április 06. 14:00, hétfő | Életmód
Steinbach József: van bátorítás, igazi isteni bátorítás
A feltámadás örömüzenete az, hogy van bátorítás, nem is akármilyen bátorítás, isteni bátorítás - jelentette ki a Magyarországi Református Egyház zsinatának lelkészi elnöke húsvétvasárnapi igehirdetésén, Balatonalmádiban.
2026. Április 06. 13:00, hétfő | Életmód
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
