Hírek
2020. Május 25. 07:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/fotó:MTI/Mihádák Zoltán
Autóbalesetben meghalt egy egyéves kisfiú Budapesten

Autóbalesetben meghalt egy egyéves kisfiú a fővárosban vasárnap délután - közölte a rendőrség a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a XXII. kerületi Kolozsvári utca 23. előtt két autó ütközött össze. Az egyik járműben egy család utazott, a férfi vezette az autót, felesége hátul ült, ölében tartotta a gyermeket.
A balesetben a szülők súlyos sérüléseket szenvedtek, őket a mentők kórházba vitték. A kisfiúhoz mentőhelikopter is érkezett, azonban olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt. A másik autót egy nő vezette, aki - az eddigi vizsgálatok alapján a piros jelzésen hajtott át - könnyű sérüléseket szenvedett.
A baleset körülményeit a rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja - olvasható a rendőrségi közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.
2025. Április 07. 07:00, hétfő | Belföld
Két tiszai településen a Fidesz jelöltje diadalmaskodott
Tiszakécskén és Tiszafüreden is a nagyobbik kormánypárt jelöltje nyerte az időközi önkormányzati választást. Mindkét településen egy haláleset miatt kellett kiírni a szavazást.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Belföld
ORFK: a magyar-osztrák határon szombattól egyes határátkelőhelyeken szünetel a határforgalom
Szombat 0 órától szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre lehet számítani