2024. május 9, csütörtök - Gergely

2016. Március 22. 10:37, kedd | Helyi sport
Forrás: hlkc.hu

ÁTROBOGTUNK A TÚRKEVÉN

Nem jelentett gondot sem felnőtt, sem junior csapatunknak az NBII Dél-Kelet csoport 15. fordulójában a Túrkeve elleni idegenbeli mérkőzés.

Magabiztos, nagy-arányú győzelemmel mindkét csapatunk őrzi első helyét a bajnoki tabellán.

NBII Dél-Kelet csoport női felnőtt kézilabda bajnokság – 15. forduló

2016.03.20. Túrkeve – 100 néző

Túrkevei VSE – Hódmezővásárhelyi LKC 13-37 (7-19)
Játékvezetők: Győri Ádám, Hadas Dávid
Versenybíró: Sebők György
HLKC: Kothencz – Kónya 1, Tószegi 3, Vuletic 4, Sebők 2, Hegyi 2, Sebestény 8, Cs: Balogh (k), Németh 2, Becsei 6, Szabó 4, Sajtos 2, Klemm, Földesi Szőke 3, Blaskovics

Csapatunk a Szarvas ellen megnyert rangadó lendületével kezdte a mérkőzést, gyakorlatilag az első félidő derekára eldőlt a mérkőzés (21. perc 5-15). A két csapat között eztán is csak nőtt a különbség, a lelkesen küzdő hazaiak nem tudták szorossá tenni a mérkőzést. Örömteli, hogy végig koncentráltan tudtak játszani, ez főként a kapott gólok számában mutatkozott meg.

Gaál Adrienn edző: “Kötelező 2 pontért utaztunk Túrkevére. Ott folytattuk ahol a Szarvas ellen abbahagytuk… Kitűnő védekezéssel és lendületes támadójátékkal zsebeltük be a győzelmet.”

Junior mérkőzés:

NBII Dél-Kelet csoport női junior kézilabda bajnokság – 15. forduló
2016.03. 20. Túrkeve – 70 néző

Túrkevei VSE – Hódmezővásárhelyi LKC 8-37 (5-22)
HLKC: Balogh (k), Áncsán (k), Sajtos 3, Szabó 1, Becsei 7, Bálint 3, Klemm 2, Kandó 2, Földesi 1, Blaskovics 4, Molnár K. 2, Marton 5, Besenyi 2, Balog 3, Szöllősi 1

Kis Márk: “Az erőviszonyoknak megfelelő győzelmet arattunk, a védekezésünk ezúttal jól működött. Örülök, hogy a fiatalabb játékosok ezúttal nem érték be a statiszta szereppel…”

A bajnokságban most egy hét szünet következik, legközelebb április 2.-án lépnek pályára, hazai pályán fogadják a Békéscsaba ENKSE II. csapatát.

2024. Május 09. 13:30, csütörtök | Bulvár