Hírek
2020. December 18. 19:23, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Amikor a rendőrök szabálytalanok - VIDEÓ

Amire nem vagyunk büszkék, mert így nekünk sem szabad! – ezzel címmel tett közzé legújabb videóját az ORFK-Országos Baleset-megelőzési Bizottsága.
Mondhatjuk úgy is, hogy ez a Pofátlan(TAN)ítási akció különkiadása. De valójában arról van szó, hogy amit nem nézünk el másoknak, magunknak sem fogjuk. A rendőröknek ugyanúgy be kell tartani a KRESZ-szabályokat, mint bármely más járművezetőnek – írták a poszthoz.
A videóban a rendőrök szabálytalan manővereit mutatták be! A szabályszegések miatt pénzbüntetést és büntetőpontokat is kaptak a szabálytalan egyeruhások.
Videó a képre kattintva indul!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország
Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak