Hírek
2016. Március 25. 11:52, péntek |
Helyi
Forrás: Török Anita sajtóreferens
Ágoston Lajosné Erzsike nénit 90. születésnapján köszöntötték az önkormányzat munkatársai
Ágoston Lajosné Apró Erzsébet március 24-én töltötte 90. életévét. Ebből az alkalomból a hódmezővásárhelyi polgármesteri hivatal munkatársai köszöntötték.
Erzsike néni Mindszenten született, ott töltötte gyermekkorát, majd később családjával Budapestre költözött. A háború után kerültek vissza Mindszentre. Édesapját korán elveszítette, a testvérét pedig a háborúban. Mindszenten dolgozott cipőfelsőrész készítőként, majd több évet a bölcsődében, mint gondozónő. Bőrdíszművesként ment nyugdíjba.
Férjével 50 évet éltek együtt. Egy lányuk született. Erzsike néninek 2 unokája van, most várja első dédunokáját. 6 éve költözött családjához Hódmezővásárhelyre. Hétköznapjait keresztrejtvény fejtéssel tölti.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 12. 07:42, péntek | Belföld
A hétvégén is enyhe, de borult idő várható
A hétvégén is folytatódik az enyhe, de jellemzően borult, párás, olykor tartósan ködös idő, helyenként szitálás is előfordulhat.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 12. 07:30, péntek | Belföld
Erkölcsi iránytű, tiszta gondolkodás és állhatatos szív - jellemezte Vitályos Eszter a közmédiát
Átadták a közmédia legrangosabb szakmai díjait.
