Városlista
2025. július 9, szerda - Lukrécia

Hírek

2018. Május 06. 16:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok

A világ legjobb fiatal kézilabdázói jönnek – Önkénteseket várnak!

A világ legjobb fiatal kézilabdázói jönnek – Önkénteseket várnak!

Idén júliusban Debrecenben rendezik meg a Női Junior Kézilabda Világbajnokságot, melyen 24 ország legnagyobb tehetségei mérik össze tudásukat. A Sport-Önként Egyesület szervezői várják a fiatal önkéntes segítőket.

A Debrecenben július 1-túl 14-ig sorra kerülő U20-as világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi edző, valamint Pigniczki Krisztina edző irányítja a korosztályos csapatot. A vb-re a világ 24 országából érkeznek majd a jövő világklasszis játékosai.
A Sport-Önként Egyesület a világversenyre önkéntes segítők jelentkezését várja, akik a versenylebonyolításban, média kiszolgálásában, csapatkísérésben, információs pultok kiszolgálásában, valamint a szurkolói körüli feladatok ellátásában vesznek majd részt.

Jelentkezés feltétele a 16. betöltött év, előny pedig az angol nyelvtudás.

A szervezők az önkénteseknek étkezést és önkéntes-öltözéket biztosítanak, azonban szállást nem.

Jelentkezési határidő: 2018. 05.20. 20:00

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 09. 07:13, szerda | Belföld

Nagy Bálint: újranyithat a Hévízi Tófürdő fürdőháza, készül a létesítmény hosszú távú fejlesztési koncepciója

A kormány 381 millió forint támogatást biztosít a Hévízi Tófürdő nemrég bezárt, tavi fürdőépületének rövidtávú helyreállítására

2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld

NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é

Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása

2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld

E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás

Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.

2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld

Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei

A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.