Hírek
2012. Március 06. 14:21, kedd |
Sport
Forrás: STOP / MTI
A súlyemelő-szövetség vezetése a következő közgyűlésig hivatalban marad
A Magyar Súlyemelő Szövetség (MSSZ) elnöke és elnöksége a következő közgyűlésig hivatalban marad, s a megújulás jegyében akarja folytatni a munkát - jelentette ki Dobos Imre, az MSSZ első embere.
Az elnök a vasárnapi közgyűlést követően este reagált az MTI megkeresésére. "Azért ajánlottam fel a lemondásomat a közgyűlést megelőző rendkívüli elnökségi ülésen, s kértem hasonló lépésre a testületet, hogy ezzel segítsem a megoldást, s legyen új vezetése a szövetségnek. Az elnökség, ahogy jómagam is, funkcióban maradunk a következő közgyűlésig, amit a lehető leghamarabb szeretnék összehívni. Hangsúlyoznám, hogy gazdasági vitáról szó sem volt, s az elnöki beszámolómat a közgyűlés 90 százalékos igennel fogadta el, a 72 küldöttből csupán öten voksoltak ellene" - nyilatkozta Dobos Imre.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 17. 07:25, péntek | Sport
El-selejtező - A Ferencváros hazai pályán is legyőzte a Vojvodinát
2026. Július 16. 07:22, csütörtök | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína a hajrában fordított az angolok ellen, és a döntőbe jutott
A címvédő argentin válogatott hátrányba került a második félidő elején, végül azonban 2-1-re legyőzte az angol csapatot szerdán a labdarúgó-világbajnokság atlantai elődöntőjében.
2026. Július 15. 15:00, szerda | Sport
A következő szezonban is az M4 Sport közvetíti a magyar labdarúgás legfontosabb mérkőzéseit
A következő, 2026-2027-es szezonban is az M4 Sport közvetíti a magyar labdarúgás legfontosabb mérkőzéseit - tájékoztatta az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedden az MTI-t.
2026. Július 12. 09:04, vasárnap | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína emberelőnyben, de a hosszabbításban gyűrte le a svájciakat
A címvédő argentin válogatott csaknem egy órán keresztül emberelőnyben játszva, hosszabbítás után 3-1-re legyőzte a svájci csapatot a labdarúgó-világbajnokság Kansas Cityben rendezett negyeddöntőjében.
