Hírek
2017. Június 15. 07:36, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
A jövő évi költségvetés elfogadásával zárul a tavaszi ülésszak
Az Országgyűlés ma zárja tavaszi ülésszakát. A képviselők összesen öt javaslat elfogadásáról döntenek, köztük a legfontosabbról, a jövő évi költségvetésről is.
Az idei első félév utolsó ülésnapja 15 órakor kezdődik, a napirenden kizárólag határozathozatalok szerepelnek. A Ház a 2018-as büdzsé jóváhagyása mellett változtathat az idei költségvetésen is, továbbá Szent László-emlékévvé nyilváníthatja 2017-et, majd elfogadhatja a kormánypártok elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárását érintő törvénymódosító indítványát.
Az Országgyűlés várhatóan szeptembertől folytatja munkáját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
