Hírek
2014. Október 28. 10:54, kedd |
Helyi
Forrás: Elek András-sajtóreferens
A hétvégén zárva tartanak a vásárhelyi múzeumok

Tisztelt Hódmezővásárhelyi Polgárok!
A Tornyai János Múzeum és muzeális egységei, az Alföldi Galéria, az Emlékpont, valamint a Zsinagóga és Magyar Tragédia 1944. kiállítóhely november 1-jén, Mindenszentek és november 2-án, Halottak napján zárva tartanak.
A hétfői múzeumi szünnapot követően, keddtől a megszokott nyitva tartási rend szerint 10 és 17 óra között várják a múzeumlátogatókat Hódmezővásárhelyen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.