Hírek
2024. Május 04. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
A Fidesz és a KDNP összes vezető politikusa az országot járja majd a következő hetekben

Megkezdjük a valaha volt legnagyobb, legerősebb európai parlamenti kampány második szakaszát, a Fidesz és a KDNP összes vezető politikusa az országot járja majd a következő hetekben
- mondta a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalán pénteken közzétett videóban.
Menczer Tamás közölte, több száz fórumot szerveznek, minden választókörzetben lesznek kampánygyűléseik, és ötvenezer aktivista segíti a munkájukat.
"Mindenkivel szeretnénk találkozni, mindenkivel szeretnénk beszélni, mindenkinek meg akarjuk adni a lehetőséget, hogy támogassa a béke hangját" - fogalmazott a politikus. Hozzátette, a kampány első szakaszát, a standolást is folytatják, 1200 helyszínen gyűjtik a támogató aláírásokat.
Már félmillió ember biztosította támogatásáról a kormánypártokat - tudatta Menczer Tamás, aki köszönetet mondott ezért.
Megjegyezte, Gyurcsány Ferencék csütörtökön bejelentették, hogy hatvanezer aláírást gyűjtöttek. "Kevés lesz ez így, Gyurcsány úr, a tét háború vagy béke" - hangoztatta Menczer Tamás. Leszögezte, a kormánypártok Magyarország békéjéért és biztonságáért harcolnak. "Június 9-én csak a béke, csak a Fidesz" - jelentette ki a politikus.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.