Hírek
2017. Július 05. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
A feljutás után a rögbiseknek a csillagos ég a határ
A hetes magyar rögbiválogatott tagjai szerint határ a csillagos ég azok után, hogy hétvégén százszázalékos teljesítménnyel feljutottak az Európa-bajnokság második osztályába.
"Korábban is voltak sikereink, de ez a mostani annyiban más, mint a többi, hogy nagyon fiatal a csapat. Ez azt jelenti, hogy nem a csúcsra értünk fel, hanem most kezdtünk hozzá a csúcs megmászásához. Óriási potenciál van ebben a generációban" - mondta a keddi hazaérkezést követően Stiglmayer Gábor sportigazgató.
A magyarok a harmadik vonal, az úgynevezett Conference 1-es divízió burgaszi tornáján előbb a törököket 25-24-re, a montenegróiakat 59-10-re, a szerbeket 26-0-ra verték, majd a kieséses szakaszban a bosnyákokat 45-0-ra, a máltaiakat 19-7-re, a döntőben pedig a házigazda bolgárokat 52-12-re győzték le.
A walesi Richard Williams együttese sikerének köszönhetően jövőre már a Trophyban szerepel, ami a második vonalat jelenti.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:26, péntek | Sport
Európa-liga - Bravúros ferencvárosi döntetlen Isztambulban
2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja
Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.
2025. November 27. 07:34, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: a Fenerbahce elleni meccs lehet az eddigi legnagyobb kihívás
Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a török Fenerbahce otthonában sorra kerülő csütörtök esti mérkőzés lehet a csapata számára az eddigi legnagyobb kihívás a labdarúgó Európa-liga alapszakaszában.
2025. November 26. 07:44, szerda | Sport
MLSZ - Rossi marad
A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
